توضیحاتی در مورد سنگ نمای ساختمان

توضیحاتی در مورد سنگ نمای ساختمان

توضیحاتی در مورد سنگ نمای ساختمان

سنگ نما ساختمان

سنگ نمای ساختمان باعث شده است که نمای ساختمان بسیار جذاب و چشم نواز باشد و توجه هر بیننده ای را جذب خود کند. نمای سنگ از پرطرفدارترین نمای ساختمانی می باشد و بیشتر افراد این طرح نما را انتخاب می کنند. هم چنین نمای سنگ ساختمان نیز در طرح های مختلفی وجود دارد و اجرا می شود که این بسته به سلیقه و انتخاب افراد است و در نتیجه مهم سنگ نمای ساختمان می باشد که ظاهر ساختمان شما را زیبا و جذاب می کند. سنگ نمای ساختمان سال های بسیاری می باشد که توانسته است مورد پسند عموم قرار بگیرد و بیشتر ساختمان های گران و لوکس در سطح کشور از این نوع نما برای ساختمان خود استفاده می کنند. هم چنین که اشاره کردیم سنگ نمای ساختمان در طرح های مختلفی وجود دارد که از این انواع طرح ها می توان به سنگ نما رومی و سنگ نمای تراورتن اشاره کرد که بیشتر از بقیه طرح های سنگ نمای ساختمان مورد انتخاب می باشند.

nama

 

سنگ نما رومی

سنگ نمای ساختمان به دلیل مزیت های بسیاری که دارد باعث شده است که افراد بیشتری آن را انتخاب نماید یکی از مهم ترین مزیت ها این می باشد که شستشوی این بنا بسیار راحت و آسان می باشد. سنگ نما رومی از نماهای سنگی می باشد که بسیار گران قیمت است و برای اجرای این نوع نما به افراد متخصصی نیازمند است و هر فردی نمی تواند از پس این بنا بربیاید. در هر ساختمان سنگ نمایی که ستون ها و قوس هایی وجود داشته باشد آن نمای رومی می باشد. این سنگ نمای ساختمان همان طور که از اسمش مشخص و نمایان می باشد برگرفته از نماهای ساختمان روم باستان است. این نوع ساختمان ها بسیار شگفت انگیز و بی نظیر هستند و طراحی فوق العاده ای دارند که با نمای سنگی بسیار دیدنی می شوند. این نما برای نمای ظاهری ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. نمای رومی در مقایسه با دیگر نماهای ساختمان مانند نگینی می درخشد.

 

nama

سنگ نمای تراورتن

یکی دیگر از سنگ نمای ساختمان که در سال های اخیر بسیار پرطرفدار بوده است و فروش بسیار خوبی را به دست آورده است سنگ نمای تراورتن است. سنگ تراورتن سنگی بسیار با کیفیت می باشد و زیبایی خاصی به ظاهر ساختمان می بخشد و این امر باعث پسند این طرح نمای ساختمانی شده است. این سنگ در اثر فعالیت چشمه های آب گرم به دست می آید و آهکی می باشد. این سنگ در رنگ های مختلفی مثل طلایی ، زرد ، لیمویی ، قرمز ، سبز و شیری و غیره به دست می آید. که شما می توانید با سلیقه خود یکی از این رنگ ها را انتخاب کنید و در نمای ساختمانی خود استفاده نمایید. اگر شما می خواهید یکی از زیباترین نماها را داشته باشید به شما توصیه می کنیم بدون هیچ تردید و شکی سنگ نمای ساختمان را انتخاب کنید مطمئن باشید که از انتخاب خود به هیچ وجه پشیمان نخواهید شد.

 

nama

 

خرید سنگ ساختمانی

افرادی که می خواهند برای نمای ساختمان خود از سنگ نما ها استفاده کنند می توانند برای خرید آن از روش آسانی که امروزه تمامی عموم از آن استفاده می کنند را در پیش بگیرند. این روش خرید اینترنتی و آنلاین است که شما می توانید بدون هیچ اتلاف وقتی خرید خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. در خرید اینترنتی می توانید تمامی طرح های مختلف سنگ نما را مشاهده کنید و بعد از انتخاب خود سنگ مدنظر را سفارش دهید. در این طریق خرید سنگ نما در کم ترین زمان ممکن سفارشات خود را تحویل خواهید گرفت. 

ارسال دیدگاه

*